Spółka Gardocki SA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Service Spółka komandytowa powstała w ramach istniejących od ponad 25 lat struktur organizacyjnych grupy spółek GARDOCKI zajmujących się kompleksową obsługą procesów windykacyjnych spółek leasingowych i banków samochodowych. Jest dedykowana wyłącznie do logistyki, organizacji i operacji, w tym transportu i demontażu w ramach windykacji odbiorowej ruchomości oraz do ich profesjonalnej sprzedaży aukcyjnej.  

Usługi świadczone przez Gardocki Service odpowiadają obecnym potrzebom rynku leasingowego, są zautomatyzowane, dają możliwości systemowego przejścia od procesu windykacji do zagospodarowania ruchomości. 

Gardocki Service dysponuje nowoczesnym zintegrowanym systemem informatycznym, który może być wykorzystany zarówno jako samodzielny system dedykowany usłudze przechowania i profesjonalnej sprzedaży aukcyjnej on - line ruchomości, ale również jako element szerokiego procesu windykacji odbiorowej w naszym autorskim systemie RJ Digital Management.
 
Dysponujemy nowoczesnymi placami parkingowymi w Warszawie o pow. 50 000 m², w Lubinie o pow. 10 000 m², nowoczesną halą magazynową w Macierzyszu pod Warszawą przy trasie S8 o powierzchni ponad 5600 m2. Nasze place i hala przygotowane są do profesjonalnego parkowania i składowania wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń, są przygotowane technicznie i organizacyjnie również do składowania ruchomości wymagających specjalistycznych warunków.

Gardocki Service zapewnia kompleksowe usługi dodatkowe, w tym obsługę prawną procesu odbiorowego, a następnie sprzedaży np. przed wydziałami komunikacji w postępowaniach administracyjnych, czy w zakresie likwidacji ujawnionych wad prawnych pojazdów. 

Zapraszamy do współpracy.