Loading color scheme

Centralnym punktem każdego ogrodu czy parku, jest odpowiednio utrzymany trawnik. Nie tylko wprowadza ład i harmonię ale ma też szereg pożytecznych cech dla naszego otoczenia. Jednak by murawa spełniała swe funkcje trzeba ją odpowiednio założyć a wbrew pozorom jest to dość skomplikowany proces. Stosując nasz trawnik rolowany, produkowany na folii - z pełnym systemem korzeniowym, nie musimy się o to martwić, ponieważ te czynności zostały już wykonane, a opiekunowi trawnika pozostaje jedynie odpowiednia pielęgnacja. Informacje znajdujące się na naszej stronie pomogą te procesy uskutecznić.

Informacje znajdujące się na naszej stronie pomogą te procesy uskutecznić.

 

Nasza firma jest największym w Polsce producentem trawy na folii. Projektujemy i wykonujemy również ogrody oraz systemy automatycznego nawadniania. Misją naszej firmy jest kompleksowa realizacja zlecenia, od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo, na serwisie kończąc. W realizacji projektów wykorzystujemy jedynie sprawdzone komponenty znanych producentów. Część produktów takich jak mieszanka ziemii czy trawnik, są naszej produkcji. Gwarantujemy rzetelność, terminowość, optymalną cenę oraz gwarancję na wykonane usługi oraz produkty.
01.

TRAWNIKI Z ROLKI

Produkujemy najwyższej jakości trawniki z rolki metodą „na folii”, uzyskując materiał z zachowaniem pełnego systemu korzeniowego. Jakość naszego produktu nie bierze się jednak znikąd. Stosujemy wyłącznie sprawdzone komponenty w tym nasiona holenderskiego producenta Barenbrug. Dzięki nieustannej kontroli jakości uzyskaliśmy materiał z którego jesteśmy dumni.

02.

NAWADNIANIE

System nawadniający w ogrodzie od pewnego czasu to w praktyce standard. Nie chodzi już o to czy go zamontować, tylko w jakim stopniu zautomatyzować. System pozwoli Wam nie tylko zaoszczędzić czas, ale także pieniądze, przy okazji znacząco podnosi wartość nieruchomości. Nasz zespół projektowy przygotuje dokumentację a ekipa monterska zajmie się profesjonalnym montażem oraz serwisem.

03.

ROBOTY KOSZĄCE

Roboty koszące to samoobsługowe maszyny, które pomogą w utrzymaniu zawsze przystrzyżonej murawy. Wystarczy je zaprogramować, potem można cieszyć się czasem zaoszczędzonym na koszeniu tradycyjną kosiarką. Możesz u nas zakupić robota (także w systemie ratalnym) a także zlecić montaż oraz zdać maszynę na serwis zimowy.

04.

ZIEMIA

Podłoże to podstawa! Jednocześnie główna przyczyna zamierania trawników. Nasza flagowa #WEGEwarstwa to mieszanka uwzględniająca procesy jakie nieustannie zachodzą w bryle korzeniowej trawnika. Możesz zakupić u nas podłoże i odebrać własnym transportem lub zlecić go nam. Dowozimy do 50km od bazy.

05.

USŁUGI PROFESJONALNE

Świadczymy profesjonalne usługi ogrodnicze, używając wyłączenie sprzętów renomowanych zagranicznych producentów takich jak Billy Goat, Iseki, Avant, Rainbird czy Keeroo. Mamy bogato wyposażony park maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować w zasadzie każde zlecenie od małego ogrodu po boisko piłkarskie.

06.

SKLEP STACJONARNY

W naszym sklepie stacjonarnym możesz zakupić nie tylko trawnik z rolki. W ciągłej sprzedaży oferujemy akcesoria potrzebne do budowy systemu nawadniającego, rośliny ogrodowe, podłoża ogrodnicze (workowane oraz luzem) a także nasiona traw, środki ochrony roślin, nawozy, siewniki, kratki trawnikowe, korę sosnową i wiele wiele innych.

Nasza firma, oprócz produkcji trawy, oferuje szeroki zakres usług. Zajmujemy się projektowaniem automatycznego nawadniania, produkcją ziemi pod trawniki i nie tylko, zakładamy ogrody według projektu, montujemy roboty koszące, których jesteśmy dystrybutorem, znajdą Państwo u nas szeroki wybór nawozów i wiele innych.

 

Siej dobre ziarno, czekaj ze spokojem w sercu.#Bisz